Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00
Kategorie produktów

Realizacja zamówień

Zapoznaj się z ofertą

Rozgość się na naszej stronie i zobacz, jakie prezenty firmowe przygotowaliśmy w poszczególnych kategoriach. Wybierz te, które najbardziej współgrają z wizerunkiem Twojej firmy i sprawią radość pracownikom lub klientom.

Skontaktuj się z nami

Nasze gadżety firmowe wpadły Ci w oko? Skorzystaj z formularza kontaktowego, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Możesz do nas również zadzwonić pod numer 603 117 571 lub napisać na adres mailowy b2b@grupaeprezenty.pl.

Omówmy szczegóły

W kolejnym kroku skontaktujemy się, by ustalić szczegóły dotyczące zamówienia, takie jak wygląd, cena i ilość upominków oraz termin realizacji. To również moment, w którym chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania.

My zajmiemy się resztą

Na tym etapie przechodzimy do realizacji zamówienia. Przygotowujemy wybrane gadżety firmowe i personalizujemy je wedle ustaleń. Czas potrzebny do wykonania zlecenia jest ustalany indywidualnie.

Wysyłka

Pozostało już tylko staranne zapakowanie zamówionych produktów i wysłanie ich do Ciebie. W pełni spersonalizowane prezenty biznesowe to doskonała niespodzianka dla pracowników na święta, jubileusze i wiele innych okazji.